Epoksi Self leveling Zemin Kaplama

Epoksi Self Levelling Zemin Kaplama

Yüzey görüntüsü çok fazla muntazam, çok dayanıklı, güzel duyu ve dekoratif niteliği en yüksek olan epoksi çeşididir. Kimyasallara dayanıklı, renk şekli bol, temizliği aşırı vaka, hijyenik, anti statik Epoksi zemin kaplamasıdır. özellikle temizlik maliyetlerinin yüksek bulunduğu yerlerde tercih edilir, yüksek performanslıdır.

Epoksi self levelling zemin kaplama çok aşırı yaygın şekilde kullanılan bir zemin kaplama çeşididir. Orta sınıf bir zemin kaplamadır. Uzun ömürlü araç ve yaya trafiğine dayanıklıdır. Toz tutmaz tozumasız bir ortam oluşturur, temizlenmesi rahat ve pratiktir. istenildiğinde kaymaz pürüzlü zemin elde edilir.

Self Levelling Zemin Kaplama 3mm kalınlığında, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, rahat temizlenen, mekanik mukavemeti yüksek bir zemin kaplamasıdır. değişik renk kombinasyonu bulunan Self Levelling Zemin Kaplama ilaç fabrikalarında, hastanelerin steril sahalarında, elektrik santrallerinde ve her çeşitli sanayi tesisi için temizlenmesi sorunsuzca, tozumaz zemin gerektiren her yer için idealdir. çözücü gerektirmez, kokusu hafiftir, kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır, rahat aşınmaz, temizlenmesi rahat ve çatlamaz, çekici güzelliğe haizdir.

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama, yeni beton zeminlerde ya da aşınmış, Ankara Eposi Zemin çukurlaşmış zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, sık ve pürüzsüz bir duruma getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir biçimde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan ortalama bigün sonrasında üzerinde adım atma için hazır duruma gelir.

Kullanım Alanları

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama, tüm endüstri amaçlı döşemelerde, Ankara Eposi Zemin ilaç fabrikaları, hastaneler, kimyasal fabrikalar, hastaneler, elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, besin üretim tesisleri, kimyasal fabrikalar, tekstil fabrikaları, giyim atölyeleri, plastik üretim tesisleri, sergi salonlarında, otomotiv endüstrisi ve tüm depolarda ayrıcalıklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.

Avantaj ve nitelikleri

Zemine yüksek yapışma ayrıcalığı bulunur. Antibakteriyel ve hijyeniktir Ankara Eposi Zemin özelliktedir.

Sürtünme, aşınmaya ve darbeye orta oranda dayanıklılıktadır.

Her türlü vasıta ve yaya trafiğine uygundur. Tamiri mümkündür. Temizlenmesi pratik ve pratiktir.

Portakal kabuğu desenli veya kaymaz zemin elde edilmektedir. Renk çeşitliliği bulunmakta.

Parlak ve camsı yüzey oluşturulabilir ve güzel duyu görünümlüdür.

Orta kalınlık sınıfına girer. Averaj film katman kalınlığı 1.5mm-4mm içinde değişmektedir.

kelime sayısı: 298

izmir web tasarım