EPOKSı MORTAR ZEMıN KAPLAMA
Epoksi Mortar kaplama temizlenmesi basit ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. basit temizlenir yüksek oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı olmaktadır.

Epoksi Mortar kaplama, yeni beton zeminlerde Ankara Eposi Zemin ya da aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve dayanımlı bir yüzey biçimine getirir. Kaplanan yüzeyi yarı pürüzlü yahut tam pürüzlü bir duruma getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir biçimde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık bir gün sonrasında üstünde adım atma için hazır hale gelir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.
KULLANıM ALANLARı
Epoksi Mortar Kaplama, umumi ağır endüstri ve sık trafiğe maruz kalan bölgelerde kullanılırtüm endüstriyel döşemelerde, kimyasal fabrikalar, elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, kimyasal fabrikalar, otomotiv piyasası, bütün depolar ve ağır yüke maruz Ankara Eposi Zemin kalan tüm zeminlerde değişik renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.
MORTAR EPOKSı ZEMıN KAPLAMA OZELLıKLERı
Yüksek kalınlık sınıfına girer.
umumi ağır endüstri ve sık trafiğe maruz Ankara Eposi Zemin kalan bölgelerde kullanılır.
Tam pürüzlü , Yarı pürüzlü ya da düz olarak yüzey
Toz tutmaz, su geçirmez
Sürtünme, darbeye ve aşınmaya yüksek oranda dayanıklı
Temizlenmesi kolay
Hızlı ve rahat uygulanabilir
Bakım ve onarımı basit ve hesaplı
Zemine yüksek yapışma özelliği
Kalınlığı 4 metre – 10 m. içinde değişmektedir.

kelime sayısı: 189

izmir web tasarım