Epoksi Coating Zemin Kaplama

Epoksi Coating Zemin Kaplaması;

Epoksi coating daha çok orta hafifçe yüklerin taşındığı, ekonomik bir epoksi çeşididir. sorunsuzca ve hızlı uygulanır. Transpalet ve forklift üstünde yürüyebilir, ama uzun vadede multilayer epoksi kadar üretken olmayabilir. devamlı ıslanan ve yağlı zeminlerde uygulanabilir, çoğu süre sanayi sitelerinde oto servislerinde ve kısa süreli depolarda tercih edilmektedir. basit temizlenir, hızlı uygulanır, güzel duyu ve güzel görünüm sağlar.

Ankara Eposi Zemin Hijyenik bir saha sağlar, toz ve pislik tutmaz. Yağın ve kirin betonun içerisine sinmesine izin vermez, temizliği rahattır. darbe ve kimyasal dayanımı normaldir.

Epoksi Coating (Boya) Zemin Kaplama

Epoksi coating kaplama başka epoksi uygulamaları aynı şekilde Ankara Eposi Zemin aşınmış ve çukurlaşmış eski zeminlerde ve yeni zeminlerde uygulanır. çok fazla kalın bir uygulama olmaması nedeniyle pürüzlülüğü yerin yapısına nazaran değişebilecektir. Ekonomik bir uygulamadır, multilayer ve self leveling epoksi kaplamasına bakılırsa daha maliyeti daha düşüktür. sebebiyse daha azca malzeme sarfiyatı bulunur. Bundan ötürü kısa süreli ve özellikle tesislerde ve depolarda kiracı olup mülk sahibi olmayan işletmeler tarafınca daha aşırı tercih edilir. Hızlı ve kısa zamanda uygulanır, son kat üstünden en az 24 saat geçmesi gerekir.

Coating Epoksi Kullanım Alanları
Epoksi coating her çeşitli endüstri amaçlı zeminde uygulanabildiği Ankara Eposi Zemin şeklinde özellikle hafifçe yük ve malzeme akışının daha az bulunduğu alanlarda uygulanır.

Epoksi Coating Zemin Kaplama, tüm sanayi tipi döşemelerde de kullanılabilir. ama özellikle depolar tercih edilir. Her türlü renk uygulanabilir. bilhassa gri tonlar tercih edilir.

nitelikleri

Sarfiyattan dolayı daha ince bir uygulamadır.
Forklift ve transpalet trafiğinden çok yaya trafiğinin olduğu zeminlerde daha çok aşırı tercih edilir.
Talepten daha aşırı zemin var yapısı pürüzlülük oranını daha fazla belli eder.
Tozu ve kiri tutmaz.
Su geçirmez.
Bakteri barındırmaz.
vuruş, kimyasal ve aşınmaz mukavemeti daha düşüktür.
Temizliği rahattır.
Hızlı ve kolaylıkla uygulanır.
Zemin tutucuğyüce normaldir.
0,üç-1 metre arasında kalınlığı değişir.
Bakım ve onarımı kolaydır.
Mülk sahiplerinden daha çok fazla kiracı işletmelerin tercih etmiş olduğu bir uygulamadır.

kelime sayısı: 274

izmir web tasarım